07.06.2022
Durum Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Bölge Müdürlüğümüzün programları, gerçekleşmeleri ile ormancılık faaliyetlerinin değerlendirildiği ve hedeflerin görüşüldüğü aylık değerlendirme toplantısı, Yangın Harekât Merkezinde yapıldı.

Toplantı Bölge Müdürümüz Kemal Kayıran Başkanlığında; Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri, Fidanlık Müdürü ile Bölge Müdürlüğümüz Avukatının katılımıyla gerçekleşti.

Bölge Müdürümüz Kemal Kayıran yaptığı açılış konuşmasında: “Yangın sezonu henüz başlamışken genel bir değerlendirme yapalım, eksiklerimiz varsa görelim, burada konuşalım. İnşallah toplantımız hayırlara vesile olur." Dedikten sonra İşletme Müdürlerimizin sunumlarıyla, Müdürlüklerimizdeki program, gerçekleşme ve yapılan faaliyetler tek tek irdelenerek değerlendirmelerde bulunuldu.

Toplantı sonunda Bölge Müdürümüz Kemal Kayıran: "Yangın sezonu başladığı için tüm personelimizin teyakkuzda olması gerekiyor. İşlerinizde başarılar diliyor, özelde Bölge Müdürlüğümüz genelde de tüm ülkemizin mümkün olan en az yangın ve en az hasarla bu sezonu atlatmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyorum." Diyerek değerlendirme toplantısını sonlandırdı.Yazdır