Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
17.09.2020
Daimi İşçi Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınav Sonucu ve Belge Teslim İlanı
 

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca gerçekleştirilen Daimi İşçi alımının Sözlü ve Uygulamalı Sınav aşaması 10.09.2020 tarihi itibariyle sona ermiş olup, Adayların Sınavda elde ettikleri başarı puanına göre belirlenen Asil/Yedek ve Diğer sıralamanın olduğu Liste ilanımız ekinde yer almaktadır.

Asil olarak sıralamada yer alan Adaylar 02.10.2020 tarihi mesai bitimine kadar;

*** “Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışmasına Engel Olacak Bir Hastalığının Bulunmadığı, Seyahat Engeli Olmaksızın Arazi Şartlarında Çalışabilir” Olduğuna Dair Tam Teşekküllü Sağlık Kurum ve Kuruluşlarından alınacak olan (Sağlık Kurulu Raporu Tam Teşekküllü Özel Hastanelerden de alınabilecektir.)  “Sağlık Kurulu Raporu” ile

*** “Sağlık Bakanlığından Onay Almış, Psikoteknik Merkezlerince Düzenlenmiş Psikoteknik Raporu”’nu Eski Kuyumcular Mah. Vasıfçınar Cad.No:39 Karesi/BALIKESİR adresinde bulunan Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne elden şahsen teslim edeceklerdir.

Ayrıca bahsi geçen Sağlık Kurulu Raporuyla beraber daha önceden teslim edilen evrakların Asılları, Noter Onaylı Suretleri veya E-Devlet üzerinden QR Kod’lu olarak alınmış çıktılarının yine belirtilen tarihe kadar belirtilen adrese asil adaylarca teslim edilmesi gerekmektedir. 

Bu tarihe kadar, istenilen evrakları teslim etmeyen Asil Aday, yerine Yedek Aday sıralamasından Aday çağrılacağından, Asil Adaylar işe giriş ile ilgili tüm haklarını kaybedeceklerdir.

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.


Yazdır