Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
18.08.2020
Daimi İşçi Alımı Noter Kur'a Çekimi İlanı
 

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik Hükümleri uyarınca; Bölge Müdürlüğümüze bağlı İşletme Müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere 20 Adet Daimi İşçi (3 Adet Dozer, 4 Adet Ekskavatör, 9 Adet Greyder ve 3 Adet İş Makinesi Operatörü ile 1 Adet Traktör Şoförü) alınacaktır.

04.08.2020-10.08.2020 tarihleri arasında İŞ-KUR’a yapılan müracaatlar sonucunda; Balıkesir İli dahilinde Bölge Müdürlüğümüze bağlı İşletme Müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere bildirilen Unvan sayısının 4 (Dört) katına kadar asıl ve aynı sayıda (4 Katına kadar) yedek Aday sayısı 25 Ağustos 2020 Salı günü saat 14:00’da Bölge Müdürlüğümüze ait Tamirhane Binası’nda (Yangın Yönetim Merkezi’nde) Gümüşçeşme Mah. Kepsut Cad. No:271/275 (a) Altıeylül/BALIKESİR adresinde Noter huzurunda çekilecek Kur’a ile belirlenecektir.

COVİD-19 salgını olması (Pandemi) ve halk sağlığını korumak amacıyla Kur’a çekimine katılımcı kabul edilmeyecektir.

Noter huzurunda çekilen Kur’a ile Sözlü ve Uygulamalı sınava katılmaya hak kazananların isimleri Bölge Müdürlüğümüz (https://balikesirobm.ogm.gov.tr) web sayfasında ilan edilecek olup, sözlü ve uygulamalı sınav tarih ve saatleri ile birlikte açıklanacaktır.

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.


Yazdır