Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
29.06.2020
Geçici İşçi Alımı İlanı Noter Kurası Sonuçları ve Belge Teslim Süresi
 

Orman Genel Müdürlüğümüzün 05.06.2020 tarih ve 1125292 Sayılı emirleri ile 5 Ay 29 Gün süre çalışmak üzere Bölge Müdürlüğümüze bağlı İşletme Müdürlüklerinde istihdam edilecek olan geçici işçi adaylarına ait kura çekimi 25.06.2020 Perşembe günü saat 14:00’da Noter huzurunda Bölge Müdürlüğümüz Tamirhane Binasında (Gümüşçeşme Mah. Kepsut Cad. No:271/275(a) Altıeylül/BALIKESİR) adresinde çekilmiş olup, Asil ve Yedek Listeler Ek’te yayımlanmıştır.

 

 

BELGE TESLİM YERİ VE TARİHİ

 

Asil ve Yedek Adayların tamamı aşağıda belirtilen belgeleri 01.07.2020-05.07.2020 tarihleri arasında elektronik ortamda taramak ve eklemek suretiyle omerfarukcaglayan@ogm.gov.tr adresine mail olarak gönderebilecekleri gibi elden de Bölge Müdürlüğümüze (Eski Kuyumcular Mah. Vasıfçınar Cad. No:39) teslim edebileceklerdir.

 

 

GERÇEĞE AYKIRI BEYAN VE BELGE TESLİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREREN HUSUSLAR:

Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenler, belge tesliminde şartları taşımadığı anlaşılan adaylar, eksik belge veren ya da belge vermeyen adaylar ile verilen süre içerisinde müracaat etmeyenlerin başvuru tarihlerinden sonra yapacakları başvurular geçersiz sayılarak sözlü ve uygulamalı sınava çağrılmayacaktır. Bu kişilerin yerine noter huzurunda çekilen yedek adaylar sırasına göre evrak teslimi yapan ve şartları tutan adaylar çağrılacaktır.

 

İSTENİLEN BELGELER:

1.      Nüfus Cüzdan Fotokopisi

2.      Adli Sicil Kaydı (E-Devlet siteminden alınacaktır)

3.      Askerlik Durum Belgesi (E-Devlet siteminden alınacaktır)

4.      Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi

5.      Yerleşim Yeri (İkematgah) Adres Belgesi (E-Devlet siteminden alınacaktır)

 

Sözlü ve Uygulamalı sınava girecek adayların kesin listesi ile sınav günü ve yeri Bölge Müdürlüğümüz balikesirobm@ogm.gov.tr web sayfasının Duyurular bölümünde 06.07.2020 Pazartesi günü ilan edilecektir.

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.

 

EKLER:

1-      Asil ve Yedek Aday Listesi

2-      Öncelikli Aday Listesi


Yazdır