Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
23.06.2020
Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğümüz 30 Adet Geçici İşçi Alımı Noter Kurası Canlı Yayın Duyurusu
 

Bölge Müdürlüğümüze bağlı İşletme Müdürlüklerinde 5 ay 29 gün süre ile çalıştırılmak üzere 30 adet geçici işçi alınacaktır.

15/06/2020 – 19/06/2020 tarihleri arasında İŞ-KUR’a yapılan müracaatlar sonucunda; Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından ekte yer alan Balıkesir İli dahilinde Bölge Müdürlüğümüze bildirilen unvan sayısı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday noter huzurunda 25 Haziran 2020 Perşembe günü saat 14:00’de Bölge Müdürlüğümüze ait Tamirhane Binası’nda (Yangın Yönetim Merkezi’nde) Gümüşçeşme Mah. Kepsut Cad. No:271/275 (a) Altıeylül/BALIKESİR adresinde çekilecek kura ile belirlenecektir. 

COVİD-19 pandemisi nedeniyle halk sağlığını korumak amacıyla kura çekimine katılımcı​ kabul edilmeyecek ve canlı yayın ile yapılacak olup, aşağıdaki adresten  izlenebilecektir. 

https://www.facebook.com/balikesirobm

Noter huzurunda çekilen kura ile sözlü ve uygulamalı sınava katılmaya hak kazananların isimleri Bölge Müdürlüğümüz web sayfasında (https://balikesirobm.ogm.gov.tr) sözlü ve uygulamalı sınav tarih ve saatleri ile birlikte açıklanacaktır. 

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebliğ yapılmayacaktır. 

İlanen duyurulur.


Yazdır