Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
04.11.2020
Daimi İşçi Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınava Katılacakların Kesin Listesinin İlanı

Noter Kur’a sı sonucu belirlenen asil, yedek ve öncelikli adayların tamamından 26.10.2020 – 01.11.2020 tarihleri arasında istenilen belgeleri elden, Eski Kuyumcular Mahallesi Vasıfçınar Caddesinde No:39 Karesi/Balıkesir adresinde bulunan Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne elden teslim etmeleri istenilmişti. 

Noter Kur’a sonrasında asil olarak belirlenen adayların zamanında evrak teslim etmemesi, eksik evrak teslim etmesi veya şartlarının tutmaması gibi sebeplerden dolayı yine Kur’a sonucu belirlenen yedek adaylardan evrak teslim eden ve şartları tutanlar Kur’a sıralamalarına göre sözlü ve uygulamalı sınava katılacaklar kesin listesine dâhil edilmiştir. 

Bu doğrultuda; Sözlü ve Uygulamalı Sınava girecek adayların kesin Listesi Ek’te yayımlanmış olup, 

*** Sözlü Sınav 09.11.2020 tarihi Saat:09:30’ da Bölge Müdürlüğümüz Tamirhane Binasında (Gümüşçeşme Mahallesi Kepsut Caddesi No:271/275(a) Altıeylül-BALIKESİR) adresinde, 

*** Uygulamalı Sınav ise 10.11.2020 ve 12.11.2020 tarihlerinde, Bölge Müdürlüğümüz Köprübaşı Orman Emvali Son Deposu (Cami Atik Mah. Edirler, No:1 Kepsut-BALIKESİR) adresinde yapılacak olup, 

NOT: 

*** Sözlü ve Uygulamalı Sınava katılacak Adaylar kendi imkânları ile Sınav yerlerine gideceklerdir. 

*** İş Makinesi Uygulama Sınavı arazide yapılacağından Adayların araziye uygun kıyafetlerle gelmeleri faydalı olacaktır. 

*** Adayların Sınava gelirken yanlarında; T.C. No’lu, Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgelerini (Nüfus cüzdanı, Sürücü Belgesi veya Pasaport) hazır bulundurmaları gerekmektedir. 

*** Belirtilen gün ve saatte Sözlü ve Uygulamalı Sınava gelemeyen adaylar sınava alınmayacaktır. 

Tüm adaylara sınavlarında başarılar dileriz. 

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır. 

İlgililere ilanen duyurulur.


Yazdır