26.04.2022
Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü Geçici İşçi Alımında Noter Kurasına Katılacaklar Hakkında Duyuru

Bölge Müdürlüğümüze bağlı işyerlerine 146 adet Diğer Orman İşçisi, 10 adet Diğer Fidanlık İşçileri ve Bahçıvanlar, 9 adet Aşçı, 10 adet İtfaiyeci, 4 adet İşletme Elektronik Bakımcısı olmak üzere toplamda 179 adet Geçici İşçi alımı yapılacaktır.

Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Ostim Hizmet Merkezi tarafından ekte yer alan işyerlerimize yapılan başvurulardan talep edilen kontenjan sayısının 4 katı kadar asil ve 4 katı kadar yedek aday Noter huzurunda 28.04.2022 Perşembe günü saat 09:00'da eski Kepsut yolu üzerinde bulunan Bölge Müdürlüğümüz Tamirhane Binasında [(Gümüşçeşme Mahallesi Kepsut Caddesi No:271/275(a) Karesi-BALIKESİR adresinde)] adresinde çekilecek kura ile belirlenecektir. Başvuru sayısı talep edilen işgücü sayısının 4 katını geçmeyen pozisyonlar için noter kurası çekilmeyecektir.

“Öncelikli Olanlardan Kuraya Katılacaklar" talep edilen işgücü sayısının 4 katından az olması halinde kuraya tabi tutulmayacaktır. Noter kurasından çıkan asil ve yedek adaylar Bölge Müdürlüğümüz web sayfasında duyurulacak olan tarih aralığında evrak teslimi yapacaktır. Adaylar sosyal mesafe kurallarına riayet ederek Noter kanalı ile yapılacak kura çekimini izleyebileceklerdir. 

Noter huzurunda çekilen kura sonuçları 28.04.2022-08.05.2022 tarihleri arasında Bölge Müdürlüğümüz (https://balikesirobm.ogm.gov.tr/ web sayfasında ilan edilecektir.

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.​Yazdır