17.07.2021
Yedek Adayların Belge Teslimi İçin Çağrılması-(2. İlan)

Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü 
Orman İşçisi ve Diğer Fidanlık ve Bahçıvanlar Pozisyonunun 
Yedek Adayların Belge Teslimi İçin Çağrılması-(2. İlan)

 

Bölge Müdürlüğümüze bağlı işyerlerinde istihdam edilecek olan İşçi adaylarına ait Kura çekimi 29.06.2021 Salı günü saat 10:00’da Noter huzurunda Tamirhane Binasında (Gümüşçeşme Mahallesi Kepsut Caddesi No:271/275(a) Altıeylül-BALIKESİR) adresinde çekilmiş olup, işyerlerimiz için Asil, Yedek ve Öncelikli Listeler Bölge Müdürlüğümüz Web Sitesinde yayımlanmış idi.

Orman İşçisi ile Diğer Fidanlık ve Bahçıvanlar pozisyonlarına başvuran Asil ve Öncelikli Adayların tamamının istenilen belgeleri 08.07.2021(dahil) – 13.07.2021(dahil) tarihleri arasında Mesai Saatleri içerisinde elden Eski Kuyumcular Mah. Vasıfçınar Cad. No:39 adresinde bulunan Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne teslim etmeleri, 01.07.2021 tarihinde Bölge Müdürlüğümüz Web Sitesinde İlan edilmişti.


Asil adaylardan bazıları istenilen genel ve özel şartları sağlamadığından ve/veya istenilen belgeleri teslim etmediğinden, Yedek Adaylardan (İlk 10 Yedek Adaydan) Sözlü ve Uygulamalı Sınava katılabilmeleri adına, aşağıda belirtilen belgeleri 16.07.2021 tarihi mesai bitimine (mesai saatleri içerisinde) kadar yukarıda belirtilen adrese elden teslim etmeleri, 14.07.2021 tarihinde Bölge Müdürlüğümüze ait Web Sitesinden İlan edilmişti.


Ancak, 14.07.2021 tarihinde Bölge Müdürlüğümüz Web Sitesinde ilan edilen Yedek Aday Listesi içerisinde de yer alan Yedek Adaylar istenilen belgeleri süresi içerisinde teslim etmediğinden, işbu ilanımız ekinde yer alan listedeki Yedek Adaylar Sözlü ve Uygulamalı Sınava katılabilmeleri adına 19.07.2021 tarihi mesai bitimine kadar (19.07.2021 Pazartesi günü 09:00-17:30 saatleri arası Belge teslim alımı yapılacaktır.) aşağıda belirtilen belgeleri yukarıda belirtilen adrese elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilen adaylar, belge tesliminde şartları taşımadığı anlaşılan adaylar, eksik belge teslim eden ya da belge teslim etmeyen adaylar ile belirtilen süre içerisinde belge teslim etmeyen adayların belge teslim tarihi süresinden sonra yapacakları başvuruları geçersiz sayılarak sözlü ve uygulamalı sınava çağrılmayacaklardır.

 

S.NO

BAŞVURULAN POZİSYON

İSTENİLEN BELGELER

 

 

 1

 

 

ORMAN İŞÇİSİ ve DİĞER FİDANLIK İŞÇİSİ VE BAHÇIVANLAR

1-Nufüs Cüzdan Fotokopisi

2-Adli Sicil Kaydı (E-Devlet sisteminden alınacaktır)

3-Askerlik Durum Belgesi (E-Devlet sisteminden alınacaktır)

4-Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi

5-Yerleşim Yeri (İkametgah) Adres Belgesi (E-Devlet sisteminden alınacaktır)

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.


Yazdır