14.07.2021
Yedek Adayların Belge Teslimi İçin Çağrılması

​                                                   

Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü
Orman İşçisi ve Diğer Fidanlık ve Bahçıvanlar Pozisyonunun
Yedek Adayların Belge Teslimi İçin Çağrılması

 

Bölge Müdürlüğümüze bağlı işyerlerinde istihdam edilecek olan İşçi adaylarına ait Kura çekimi 29.06.2021 Salı günü saat 10:00’da Noter huzurunda Tamirhane Binasında (Gümüşçeşme Mahallesi Kepsut Caddesi No:271/275(a) Altıeylül-BALIKESİR) adresinde çekilmiş olup, işyerlerimiz için Asil, Yedek ve Öncelikli Listeler Bölge Müdürlüğümüz internet sitesinde yayımlanmış idi.

Orman İşçisi ile Diğer Fidanlık ve Bahçıvanlar pozisyonlarına başvuran Asil ve Öncelikli Adayların tamamı istenilen belgeleri 08.07.2021(dahil) – 13.07.2021(dahil) tarihleri arasında Mesai Saatleri içerisinde elden Eski Kuyumcular Mah. Vasıfçınar Cad. No:39 adresinde bulunan Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne teslim edeceklerdir.


Ancak, Asil adaylardan bazıları istenilen genel ve özel şartları sağlamadığından ve/veya istenilen belgeleri teslim etmediğinden, işbu ilanımız ekinde yer alan listedeki yedek adaylar Sözlü ve Uygulamalı Sınava katılabilmeleri adına 16.07.2021 tarihi mesai bitimine (mesai saatleri içerisinde) kadar aşağıda belirtilen belgeleri yukarıda belirtilen adrese elden teslim etmeleri gerekmektedir.


Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilen adaylar, belge tesliminde şartları taşımadığı anlaşılan adaylar, eksik belge teslim eden yada belge teslim etmeyen adaylar ile belirtilen süre içerisinde belge teslim etmeyen adayların belge teslim tarihi süresinden sonra yapacakları başvuruları geçersiz sayılarak sözlü ve uygulamalı sınava çağrılmayacaklardır.

 

S.NO

BAŞVURULAN POZİSYON

İSTENİLEN BELGELER

 

 

 1

 

 

ORMAN İŞÇİSİ ve DİĞER FİDANLIK İŞÇİSİ VE BAHÇIVANLAR

1-Nufüs Cüzdan Fotokopisi

2-Adli Sicil Kaydı (E-Devlet sisteminden alınacaktır)

3-Askerlik Durum Belgesi (E-Devlet sisteminden alınacaktır)

4-Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi

5-Yerleşim Yeri (İkametgah) Adres Belgesi (E-Devlet sisteminden alınacaktır)

 

İlan olunur.


Yazdır